TEHNICIAN / INGINER SISTEME DE SECURITATE

SC EMPO TRUST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer siteme de securitate: experienta in sisteme de control acces, detectie si semnalizare efractie, televiziune cu circuit inchis, detectie si stingere incendiu.

1.Supravegheaza executia proiectelor pentru care este desemnat.
2.Supravegheaza executia lucrarii in coordonare cu graficele de lucrari.
3.Intocmeste documentatia necesara (procese verbale, documentatia tehnica etc.)
4.Asigura buna colaborare cu clientii

CERINTE

1.Studii superioare de profil tehnic (electronica, eletrotehnica, automatica,telecomunicatii) cu minim 3 ani experienta.
2.Disponibil la lucrul in conditii de santier.
3.Abilitati tehnice.
4.Spirit de echipa si de colaborare.

SC EMPO TRUST SRL este e companie care are ca profil Instalatii electrice si curenti slabi
Suntem specializati in Sisteme antiefractie, Sisteme detectie incendiu, Retele Date-Voce, Sisteme Control-Acces,Supraveghere Video, Sinteme Intrefonie si Videonterfonie, Sisteme B.M.S., Adresare publica.
Oferim servicii complete de:
- proiectare
- avizare
- instalare
- punere in fuctiune
- service si mentenanta post garantie.