Tehnician / Inginer Service

SC BIAS ELECTRIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul va urma cursuri de specializare in urma carora va fi apt sa efectueze operatiuni specifice de Instalare, Service si Intretinere pentru echipamente de birou dar mai ales echipamente de productie publicitara.

CERINTE

Postul implica:
- Pregatire pe un domeniu tehnic (electronica, electrica, mecanica etc.)
- cunostinte operare PC
- disponibilitate de a efectua deplasari in tara
- aspect, comportament si limbaj profesional

Candidatul este avantajat daca:
- are experienta in folosire multimetrului si a pistolului de lipit
- cunoaste un program de grafica DTP sau proiectare asistata
- detine permis auto cat.B

BENEFICII OFERITE

Principalul beneficiu oferit este specializarea intr-un domeniu bine cotat, interesant, ce include echipamente de ultima tehnologie cu aplicatii office si industriale.

SERVICE SI INTRETINERE ECHIPAMENTE DE BIROU SI PRODUCTIE PUBLICITARA