Tehnician/Inginer mecanic ACAD

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectare piese mecanice, din tabla, sudura etc.
- Realizare/modificare piese pentru industrie.
- Executarea de desene detaliate si planuri de subansamble (cotatii functionale si nomenclaturale) pe baza caietului de sarcini in scopul conceperii pieselor si realizarii lor.
- Calitatea lucrarilor si respectarea timpilor de predare.

CERINTE

- Studii in domeniul tehnic (Politehnica).
- Persoana metodica, riguroasa, autonoma, motivata, interesata sa lucreze intr-un colectiv tanar si prietenos; cu simtul responsabilitatii.
- Rezistenta la stres, adaptabilitate, spirit de echipa.
- Cunostinte medii limba engleza; cunoasterea limbii franceze la nivel de incepator-mediu.
- Experienta in proiectare min. 1 ani.
- Cunostinte operare PC (Word, Excel).
- Cunostinte AutoCAD, Microstation.
- Cunostinte temeinice de desen tehnic.
- Disponibilitatea de a lucra detasat.

BENEFICII OFERITE

Stagiu de perfectionare in Franta.
Bonuri de masa.