Tehnician / Inginer IT

General Group Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam tehnicieni/ingineri IT pentru repararea si intretinerea de echipamente de tehnica de calcul si pentru instalarea, administrarea si intretinerea de retele de calculatoare si telecomunicatii.

CERINTE

Cunostinte temeinice hardware si software (instalari si configurari de programe), permis de conducere categoria B, cazier, seriozitate, loialitate, spirit de echipa. NU pot fi angajati studenti pentru care prezenta la facultate este obligatorie. Programul de lucru este de la 8:30 la 18:00 de luni pana vineri.

BENEFICII OFERITE

Se ofera angajare cu carte de munca pe durata nedeterminata, salariu negociabil si progresiv in functie de randamentul la locul de munca, bonuri de masa, autoturism de serviciu, telefon de serviciu, concediu de odihna, conditii de munca atractive.

Instalarea, administrarea si intretinerea retelelor de calculatoare si telefonie. Import si distributie de cabluri si pasive profesionale pentru retele de date si telecomunicatii.