Tehnician / Inginer autocad proiecte in constructii civile

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analizarea din punct de vedere tehnic si economic a unei cereri de proiect/ oferta
Realizarea de proiecte pentru constructii civile, de gen mall sau ansambluri rezidentiale.
Urmarirea respectarii datelor tehnice din proiect in teren.
Calculul cantitatilor, verificarea veridicitatii datelor.
Iintocmire extrase de materiale.
Mentinerea legaturii cu beneficiarii.
Corelarea modificarilor de arhitectura cu modificarile la partea de structura.

CERINTE

Studii superioare (absolvite sau studenti in ani terminali) in domeniul constructiilor
Cunoasterea aplicatiilor MS Office si in special AutoCad, foarte bine.
Experienta pe un post similar minim 2 ani si buna cunostere a domeniului constructiilor.
Foarte bune cunostinte de limba engleza.
Abilitati de lucru in echipa, organizare, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Posibilitatea de colaborare in cadrul unor proiecte de mare anvergura in Bucuresti.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal.