Tehnician/Inginer auto

Global Remote Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introducere de date tehnice 90% din timpul de lucru;
- responsabilitatea atingerii obiectivelor (calitativ si cantitativ);
- deschidere pentru lucrul in echipa;
- atitudine pozitiva

CERINTE

- este esentiala si eliminatorie cunoasterea limbii italiene ;
- cunoasterea de baza a termenilor tehnici in domeniul mecanica auto;
- studii in domeniul mecanicii auto reprezinta un avantaj;
- cunostinte medii/avansate operare PC.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix motivant;
- beneficii(bonuri de masa,asigurare medicala privata etc.);
- bonus de activitate;
- training de specialitate

Global Remote Services, companie experimentata in servicii de call center, iti ofera sansa de a te cunoaste pe tine si pe ceilalti, de a-ti demostra puterea de persuasiune si taria de caracter, de a te integra intr-o echipa tanara si dinamica si de a invata sa ajungi prin propriile forte acolo unde ti-ai propus, oferindu-ti un mediu sigur si stabil in care sa te poti dezvolta in functie de aptitudinile tale.