TEHNICIAN GARANTII

Aline Distribution Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-introducerea corecta a informatiilor despre produse acceptate in garantie in sistemul informatic;
-verificarea produselor venite in garantie conform procedurilor;
-transferarea produselor preluate in garantie catre gestiunea testari/reparatii;
-verificarea existentei produselor in stocul de reparatii/stoc vandabile;
-returnarea catre client a produselor rezolvate in garantie.

CERINTE

-experienta minim 6 luni pe o pozitie similara, avantaj in domneiul IT;
-discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
-capacitate de autoorganizare si punctualitate;
-prezenta de spirit;
-rezistenta la efort si stres.

BENEFICII OFERITE

-salariu + tichete de masa;
-bonusuri in functie de performanta.

Aline este o companie romaneasca cu capital privat care are ca si obiect de activitate distributia de componente IT si alte componente conexe. Compania are o experienta de peste 10 ani.
Ne-am creat un renume in piata prin promovarea tehnologiilor partenerilor nostri si prin crearea solutiilor inovatoare ce cuprind atat produsele cat si serviciile, oferind facilitati de creditare si promovand o paleta larga de produse si servicii.