TEHNICIAN (electromecanica) DE SERVICE

Eneria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura intretinerea, reglajul si reparatia motoarelor diesel si a grupurilor electrogene la clienti si la sediul companiei;
- Intervine asupra echipamentelor pentru diagnosticare/depanare;
- Relationeaza si pastreaza legatura cu clientii companiei;
- Participa la cursurile de specializare oferite de companie.

CERINTE

- Cunostinte teoretice si practice in electricitate si/sau electrotehnica;
- Cunostintele de mecanica reprezinta un avantaj;
- Studii tehnice (profesionale sau medii) reprezinta avantaj;
- Experienta intr-un post similar de minim 1 an, constituie un avantaj important;
- Disponibilitate la deplasari;
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte operare PC ;
- Permis conducere cat.b obligatoriu;
- Persoana comunicativa si dinamica cu dorinta de a progresa in profesie.
•CUNOSTINTA DE MECANICA REPREZINTA UN AVANTAJ ;
•STUDII TEHNICE (PROFESIONALE SAU MEDII) UN REPREZINTA AVANTAJ;
•EXPERIENTA INTR-UN POST SIMILAR DE MINIM 1 AN, CONSTITUIE UN AVANTAJ IMPORTANT;
•DISPONIBILITATE LA DEPLASARI ;
•CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA ;
•CUNOSTINTE OPERARE PC ;
•PERMIS CONDUCERE : CAT.B OBLIGATORIU;
•PERSOANA COMUNICATIVA SI DINAMICA CU DORINTA DE A PROGRESA IN PROFSIE.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru stabil, intr-o echipa unita;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei.

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.