Tehnician electromecanic - Baneasa

SELGROS CASH & CARRY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executarea lucrarilor de intretinere;
- verificarea instalatiilor de siguranta;
- executarea reparatiilor la instalatiile tehnice si inventarierea lor;
- supravegherea lucrarilor efectuate de catre firme straine;
- intretinerea instalatiilor tehnice si a cladirilor, a amenajarilor si instalatiilor externe;
- administrarea depozitelor de materiale.

CERINTE

- studii medii de specialitate;
- calificare de electromecanic/electrotehnician;
- experienta anterioara constituie avantaj;
- capacitate de a lucra in conditii de stres;
- flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Sistem informatic performant si logistica moderna;
Training de specialitate;
Oportunitatea unei cariere intr-un concern international.

SELGROS CASH & CARRY este una dintre cele cele mai de succes firme cash&carry din Europa, fiind prezenta pe piata din Romania incepand cu anul 2001. In prezent detinem 16 magazine: unul in Brasov, trei in Bucuresti, cate unul in Constanta, Targu-Mures, Timisoara, Oradea, Cluj-Napoca, Arad, Craiova, Ploiesti, Bacau, Suceava, Iasi si Galati.