Tehnician electromecanic

INTERSOFEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura servicii de intretinere si reparatii pentru
echipamente de service auto;
-Asigura consultanta tehnica clientilor;
-Realizeaza in termen si in conditii de calitate lucrarile de reparatie;
-Intocmeste documentele necesare pentru evidentierea lucrarilor efectuate

CERINTE

-Studii medii
-Experienta in domeniu minim 2 ani
-Cunostinte operare PC nivel mediu
-Disponibilitate deplasare in tara
-Permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv

INTERSOFEX se afla printre primii furnizori de echipamente din industria auto, cu o vechime de 15 ani in domeniu.
Aflandu-se intr-o continua dezvoltare,a aparut necesitatea diferentierii activitatii pe 4 departamente astfel:
Intersofex Echipamente-echipamente pentru service auto
Intersofex Construct-gresie industriala, usi de garaj,automatizari,sisteme de rafturi
Intersofex Warning Systems-echipamente pentru avertizare acustica si luminoasa
Intersofex Aquapur-echipamente pentru purificarea apei prin microorganisme