Tehnician Electro-Mecanic Servisare Echipamente Ind. Vinului/Alimentara

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principal furnizori de produse, echipamente, ambalaje si piese de schimb pentru industria vinului din Europa de Est, cu filiale in Romania, Bulgaria, Republica Moldova si Republica Macedonia de Nord.

Activitatea se va derula 90-100% pe teren, la nivel de tara, la sediile companiilor partenere, unde se va realiza activitatea de PIF sau servisare echipamente in industria vinului. In perioada de varf iunie-octombrie activitatea poate fi uneori si in weekend.

Obiectivele jobului: PIF, mentenanta, revizii si servisare echipamente pentru industria vinului.

Responsabilitati:
Realizeaza activitati de instalare, punere in functiune, mentenanta, revizii, service pe teren, la nivel de tara, la sediul clientului;
Gestionarea stocului de piese de schimb;
Participare la traininguri anuale realizate in afara tarii.

CERINTE

Cerinte:
Experienta in servisare echipamente pentru industria vinului sau industria alimentara sau similar;
Studii tehnice electro-mecanice;
Carnet auto categoria B si disponibilitate la deplasari frecvente in tara;
Engleza nivel bun (franceza reprezinta avantaj);
Experienta pe o pozitie similara sau intr-un domeniu conex (masini automate si semi-automate).

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Contract nedeterminat, norma intreaga;
Program L-V, 9-18;
Salariu negociabil in functie de experienta;
Logistica necesara (masina, telefon, laptop);
Bonuri de masa valoare 300 lei;
Asigurare medicala privata.

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)
Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Astazi poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.