Tehnician/Electrician sisteme de securitate

DAB TEHNC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalarea si intretinerea sistemelor de securitate ,sisteme de efractie, video, supraveghere, alarma, control acces, executarea cablajului conform proiectelor, mentenanta sistemelor instalate: cablare, instalare echipamente, punere in functiune si instruirea persoanelor desemnate de catre beneficiar.
Intretinerea sistemelor aflate in garantie sau post-garantie.

CERINTE

-CERTIFICAT A.R.T.S - (tehnician sisteme de securitate)
-Experienta practica in instalarea si intretinerea sistemelor de securitate si supraveghere video
-Permis de conducere categoria B (minim 1 an experienta)
-Cunostinte medii de limba engleza si IT
-Disponibilitate pentru progam flexibil si deplasari
-Capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

-masina de serviciu
-telefon
-laptop

DAB TEHNIC este o companie cu vechime in instalarea, intretinerea si comercializarea sistemelor de securitate si supraveghere video.