TEHNICIAN ELECTRICIAN- OTOPENI

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCATIE: OTOPENI

Controlul si intretinerea portilor electromagnetice, pompe si motoarelor (dispozitive mecanice)
Mentenanta grupurilor de instalatii sub presiune
Controlul si intretinerea schimbatoarelor de caldura
Intretinerea contoarelor
Intretinerea instalatiilor curent electric: dulapuri, retele, tensiuni, masurare, punere in siguranta
Masurarea si echilibrarea indicatorilor retelei hidraulice
Intretinerea sistemului de tratare a apei
Instalarea, inlocuirea si reparatia sistemelor interne sanitare
Controlul si intretinerea structurilor de climatizare, motocompresoare cu aer comprimat, pompa de caldura

CERINTE

Locat in Otopeni sau in apropierea acestui oras
SPECIALIZARE ELECTRICIAN
AUTORIZARE ELECTRICIENI: ANRE- TENSIUNE JOASA
AUTORIZARE ISCIR
CURS FOCHIST
PERMIS DE CONDUCERE
Cunostinte utilizare calculator
Cunostinte normative in domeniu

BENEFICII OFERITE

salariu fix+prime
asigurare medicala
masina de serviciu- pentru deplasari
contract munca pe periada nedeterminata

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.