TEHNICIAN RETELE FIBRA OPTICA JONCTOR FO

FIRST TEAM TELECOM SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea spre solutionare a comenzilor de instalare retele de fibra optica aerian, subteran si infrastructuri de tip netcity si punere in fuctiune.
- Preluarea spre solutionare a comenzilor de tip site survey si intocmire deviz si documentatie in vederea instalarii.
- Montarea si punerea in functiune a echipamentelor specifice si intocmirea documentatiei in vederea obtinerii acceptantei.
- Preluarea spre solutionare a interventiilor te tip service in urma avariilor in retelele aeriene, subterane sau netcity si restabilirea functionalitatii.
- Preluare de proiecte ptr reconfigurari, relocari trasee de fibra optica si intocmirea de proiecte si scheme de jonctare.

CERINTE

- experienta in domeniu
- disponibilitate deplasare in tara
- permis categoria B - constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

se va discuta la interviu

Intretinere, dezvoltare si modernizare retele de telecomunicatii pentru principalii furnizori de servicii gsm