Tehnician Echipamente de Calcul si Retele

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asamblare sisteme, DVD-uri si TV-uri
Ambalarea si livrarea catre depozitul central
Mentinerea ordinii in zona de lucru si in depozit
Respectarea legislatiei, a regulamentelor si procedurilor interne, a notele interne, a deciziilor si instructiunilor.

Postul oferit este pentru o perioada de 2 luni (noiembrie-decembrie), cu posibilitatea de prelungire pe perioada nedeterminata.
Program de lucru: in 2 ture.

CERINTE

- Spirit de echipa
- Comunicativ
- Cunostite de asamblare sisteme

- Experienta nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv.

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.