Tehnician echipament jocuri electronice cazino - loc de munca in Bucuresti

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Global Recruting selecteaza personal, in sistem leasing de personal, pentru insotitor/tehnician echipamente jocuri electronice cazino Bucuresti. Persoanele interesate de obtinerea unui loc de munca in Bucuresti NU VOR PLATI NICI UN FEL DE TAXE!!!

ec. AURA BUTIURCA,
Director General -Global Recruting,
Administrator - Departament IT JOB Global Recruting.
Firma acreditata de ITM Mures (Inspectoratul Teritorial de Munca Mures)
prin Dovada nr. 32/2007
CUI: RO19075845
J26/1543/2006
Sediul Central :
Adresa : Strada Mihai Viteazul Nr.10/2 Targu Mures, jud.Mures
(langa Univ. Petru Maior si Liceul Papiu, la cinci minute de centrul orasului)
Mobile Phone : 0040-740.368.331 valabil numai in timpul orelor de program
Phone : 0040-365.424.408 valabil numai in timpul orelor de program
Fax : 0040-365.424.409 valabil non-stop, numai trimitere fax
Web: http://www.eurozone-jobs.com targetat pentru zona Romania si Europa
Web : http://www.global-recruting.com targetat pentru toate statele lumii
Ambele site-uri apartin firmei GLOBAL RECRUTING

Program de Lucru cu publicul :
Luni - Vineri : 10.00 - 17.00
Va rugam sa ne contactati NUMAI in timpul orelor de program!
Sambata- Inchis.
Duminica- Inchis

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Minimum 6 luni de experienta in domeniul Slot Gaming.
Experienta cu sloturi video si intocmirea rapoartelor constituie un avantaj.
Un nivel de baza a limbii engleze este necesar.
Cunostinte tehnologiei generale a echipamentului
Cunostinte PC
Testarea softului pentru sloturi (Tehnician)
Parcurgerea si intelegerea instructiunilor/manualului slot masinilor (Tehnician).
Folosirea echipamentului pentru testare (Tehnician).
Cunostinte de matematica
Candidatul ideal: plin de viata si prietenos, orientat catre client, cu calitati exceptionale in deservirea clientului.
(Insotitor).
Entuziasmul si spiritul lucrului in echipa sunt esentiale (Insotitor).
Posibilitatea de a lucra in schimburi.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Insotitor:
Sa asigure securitatea
Sa noteze Jackpoturile
Sa verifice daca cecurile de plata sunt platite corect catre client la casierie
Sa informeze Supraveghetorii Sloturilor asupra oricarei probleme care apare in zona slot masinilor (disputa intre clienti, defectiuni la sloturi, etc)
Sa deserveasca clientul
Sa curete si sa intretina slot masinile

Oferim un pachet competitiv de remunerare si oportunitatea pentru dezvoltarea carierei. Salariu, termenii si conditiile vor fi discutate la interviu.
Asigurarea lucrului normal al achipamentului pe tura lor
Reparatii generale a echipamentului
Asigurarea intretinerii echipamentului.
Asigurarea securitatii
Pastrarea Slot masinilor curate
Completarea zilnica a listei de verificare
Completarea raportului pe ture
Prezenta la instalari
Completarea Variance report
Raportarea la Tehnician sef oricarei probleme serioase.
Modernizarea slot masinilor

BENEFICII OFERITE

Dupa interviu

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in: FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA. Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate... cautam de fapt - la creme de la creme - Cerul este limita... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.