Tehnician dezmembrare laptop/calculatoare

Goldnet Service SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Service/vanzari calculatoare si laptopuri, mentenanta it:
1. Dezmembrare si asamblare laptop, calculatoare, tablete etc.
2. Diagnosticare hardware calculator sau laptop si inlocuire componenta defecta
3. Cunostinte de baza privind operare pe calculator, navigare internet, introducere produse in magazine online, gestiune stoc, etc
4. Instalare, configurare si partitionare sistem de operare Windows XP, Vista, 7, update, drivere, antivirus si utilitare
5. Devirusare si recuperare date, configurare client de email(outlook, incredimail), creare cont email, utilizare microsoft word, excel, browsere internet(IE,Mozila,Crome)
6. Vanzare si consultanta la cumparare calculatoare, laptopuri si componente

CERINTE

1. Cunostinte de baza si experienta privind calculatoare/laptop-uri/tablete
2. Cunostinte de baza privind operare pe calculator, navigare internet, introducere produse in magazine online, gestiune stoc, etc

BENEFICII OFERITE

- Comisioane pentru vanzari
- colectiv cu oameni profesionisti ca si tine, amabili si cu pofta de viata
- suport tehnic si informational pentru dezvoltare personala si profesionala
- atmosfera placuta la locul de munca
- oportunitatea de a-ti pune in practica idei personale noi

DESCRIEREA FIRMEI

Servici IT