Tehnician Desenator Arhitectura

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Redactare proiecte de arhitectura la fazele SF, PAC, PT, DDE.
- Corectitudine si rapiditate in reprezentarea grafica.

CERINTE

- Experienta pe un post similar minim 5 ani;
- Cunostere foarte buna a programului AutoCAD si a suitei Microsoft Office;
- Capacitate de incadrare in termenele limita (redactare, printare, indosariere);
- Limbi straine: engleza, franceza - reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- Accesul la o gama larga de proiecte atat din punct de vedere al activitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)