TEHNICIAN DEPANARE IT HARDWARE

Phoenicia Hotels SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

mentinere in stare de functionare a retelei de calculatoare.

Responsabilitati:
- identificarea cauzelor problemelor aparute in functionare, rezolvarea lor sau dupa caz, redirectionarea catre superior,
- instalare S.O. Windows si Aplicatii Office, program management hotelier (medallion)

CERINTE

- persoana organizata
- cunostinte de instalare
- configurarea si diagnosticare Hard
- notiuni de baza pentru sisteme-audio-video
- cunostinte de intretinere Hard retea
- abilitati de comunicare
- experienta constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

salariu: 400 EURO.

Phoenicia Grand Hotel face parte din grupul de firme Perla Majestic, ce detine in momentul de fata peste 2000 de locuri de cazare in hoteluri de 2, 3 si 4 stele.
PHOENICIA GRAND HOTEL dispune de dotari ultra moderne si mai ales are o pozitie ideala pentru turismul de afaceri - 3 minute de aeroportul Baneasa, 5 minute de Romexpo, 10 minute de aeroportul Otopeni, 10 minute de piata Victoriei