Tehnician Dentar

Bestdent

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- experienta nu este o cerinta, insa reprezinta un avantaj;
- studii de specialitate.

Clinica stomatologica BestDent pune la dispozitie o intreaga gama de servicii stomatologice de cel mai inalt nivel, si se aliniaza la standardele internationale printr-o echipa de medici specialisti, atent selectati ce au la dispozitie aparatura de ultima ora in domeniu. Cel mai important obiectiv al nostru este asigurarea confortului pacientilor nostri, atat printr-un tratament calitativ si de durata, cat si printr-o relatie de incredere intre acestia si echipa noastra. Iata cateva motive pentru care alegerea clinicii BestDent este solutia optima pentru dumneavostra:
- suntem o echipa bine instruita si cu experienta in domeniul stomatologiei moderne;
- folosim numai aparatura de ultima ora, aparatura care asigura calitatea serviciilor pe care le oferim;
- la noi gasiti conditii de igiena deosebite;
- ne respectam clientii prin respectarea programarilor si a duratelor de realizare a tratamentului;
- la noi gasiti o atmosfera placuta, calma si relaxanta.