Tehnician de reparatii si intretinere

International Vending Machine SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigurarea mentenantei produselor comercializate de catre firma
-Asigurarea de service a produselor pentru toti clientii firmei
-Gestionarea echipamentelor comercializate
-Analizeaza/propune solutii pentru optimizarea consumurilor si reducerea cheltuielilor
-Asigura suportul tehnic pentru toti clientii firmei
-Comunicativ si rabdator cu clientii,
-capacitatea de a asigura service si intretinere
-Capabil de a raspunde corespunzator intrebarilor si cerintelor clientilor

CERINTE

- Studii medii / superioare - profil tehnic (de preferat)
- Capacitate de analiza si prioritizare a sarcinilor de serviciu;
- Ordonat si organizat in munca pe care o desfasoara;
- Aptitudini de comunicare;
- Corectitudine, atitudine pozitiva,onest ,dedicat,muncitor;
- Disponibilitate la program prelungit
-cunoscator al limbii engleze si abilitati de PC
- Permis conducere - categoria B

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea de a lucra intr-o compatie internationala dinamica
-Salariu atractiv

IVM este lider in lume in domeniul vanzarii si in centrele de divertisment

IVM ajuta proprietarii independenti de automate de bomboane sa faca fata acestei industrii de milioane de dolari.

Afacerea IVM este o oportunitate excelenta de a face bani fara a pierde foarte mult timp.Acestea sunt \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Automatele De Facut Bani\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\",asa ca nu mai sta pe ganduri si gandeste-te la un viitor mai bun alaturi de IVM.