TEHNICIAN DE MONTAJ

SC AAUTOEQUIP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Sunteti o persoana dinamica si va place sa va dezvoltati si exersati responsabilitatile.

Sunteti autonom, serios si motivat.

Aveti cunostiinte solide in domeniul mecanicii, aceasta incluzant atat utilaje cat si electricitate.

In sanul departamentului tehnic, sunteti responsabil cu proiectele de montare a echipamentelor si utilajelor de service auto. (aparate de dejantat si echilibrat penuri, geometrie ITP, cabine de vopsit etc…)

Acest post implica deplasari pe santierele noastre de pe intreg teritoriul Romaniei.

BENEFICII OFERITE

-salariu fix

Puteti de asemenea vizita site-ul companiei: www.aautoequip.ro

AAUTOEQUIP SRL este o societate specializata in distributia de utilaje si echipamente pentru atelierele de service auto de pe intreg teritoriul Romaniei.
Suntem importatori si distribuitori ai urmatoarelor marci:
CORGHI aparate de dejantat si echilibrat penuri, geometrie ITP
SAIMA cabine de vopsit
ACTIA MULLER aparate de dejantat si echilibrat penuri, geometrie ITP
HESBHON elevatoare
CHIEF standuri de redresare
COIRO standuri de redresare
AIR FORCE compresoare
FILCAR aparate pentru evacuarea gazelor
APAC cricuri, elevatoare, si diverse utilaje
GAV echipamente pneumatice
TECNA aparate de sudura
CEBORA aparate de sudura
PRIMA aparate de sudura