TEHNICIAN CONEXIUNI INTERNET

Synco Telecom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitatea se desfasoara pe teren
- Instalare clienti, echipamente, diagnosticare si remediere avarii
- Urmarirea instructiunilor dispecerilor de suport tehnic
- Respectarea graficului instalarilor programate
- Intocmirea documentelor de parcurs

CERINTE

- Tanar, dinamic, dornic de afirmare, responsabil
- Disponibil pentru program prelungit, rezistent la stres
- Cunostine peste nivel incepator despre retele, Internet, sistem de operare Windows.
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Tichete de masa
- Bonusuri in functie de realizari

Furnizor servicii Internet si operator al serviciilor online i-TV.ro si filebox.ro.

i-TV.ro este primul serviciu romanesc ce pune la dispozitie legal, prin intermediul tehnologiei IPTV un pachet online de peste 60 posturi TV, accesibile prin conexiune fixa sau mobila.

Filebox.ro este cel mai accesat serviciu de stocare fisiere online \"Made in RO\", avand 1,6 milion de vizitatori lunar si se situeaza in primele 10 site-uri din Romania, conform trafic.ro