Tehnician Cablare

Genesys Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa proiectele de cablare structurata la sediul clientilor, pune in functiune si testeaza retelele la beneficiar.
- Efectueaza service in garantie sau postgarantie la sediul clientilor.
- Asigura asistenta tehnica prin telefon si e-mail.

CERINTE

- Absolvent de liceu; cursurile de specializare in cablare structurata constituie un avantaj
- Cunostinte de utilizare PC
- Carnet de conducere categoria B
- Bune cunostinte de limba engleza
- Abilitati practice specifice
- Implicare, capacitate de lucru cu putina supervizare.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial competitiv si oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesional stimulativ.

GENESYS SYSTEMS este unul dintre cei mai importanti furnizori de sisteme, solutii si servicii IT&C din Romania. Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, compania are in prezent peste 100 de angajati, iar cifra de afaceri a companiei a inregistrat in ultimii 3 ani o crestere anuala constanta de peste 50%.