TEHNICIAN APARATURA CAZINO / TEHNICIAN SEF APARATURA CAZINO

Innogate Trade SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura suportul tehnic si efectueaza lucrari de mentenanta si service pentru produsele oferite de companie tuturor clientilor.
Colaboreaza cu departamentul de vanzari pentru asigurarea calitatii produselor si a serviciilor oferite de companie.
Participa la toate activitatile de invatare si training care ii sunt adresate.
Alte detalii, la interviu.

CERINTE

Minim liceu / facultate specific tehnic - electric, electronic
Dornic de munca si intruire continua
Preferabil cu experienta in domeniu
Persoana practica si activa

BENEFICII OFERITE

Negociabil

Innogate este o companie tanara care ofera servicii integrate operatorilor de cazinouri si de sali de jocuri.Pe langa gama diversificata de sloturi electronice de ultima generatie oferim si servicii de service si mentenanta, atat in perioada de garantie cat si postgarantie.
Innogate asigura prin seriozitatea si profesionalismul echipei proprii precum si prin experieta si renumele partenerilor nostri (Atronic, Ainsworth, JCM, Errel, etc) garantia unei colaborari de success.