Tehnician

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea de asistenta tehnica pentru distributie si pentru instalatiile de productie de la clienti si pentru site-urile companiei.
- definirea necesarului de materiale si echipamente pentru instalarea facilitatilor la clienti mentinand legatura cu acestia si cu reprezentantul de vanzari.
- se ocupa de rezervoarele si de instalarea de echipamente la client, coordoneaza muncitorii externi si executa direct unele activitati; ulterior ofera asistenta tehnica si de intretinere;
- furnizeaza asistenta tehnica si de intretinere a instalatiilor de productie.

CERINTE

Cautam pentru unul din clientii nostri, important jucator in domeniul gazelor, o persoana cu experienta care sa ocupe postul de Tehnician.

- educatie: inginer sau tehnician
- 4-5 ani experienta in asistenta tehnica si mentenanta
- disponibilitate de deplasare in tara

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.