Technician electronist / automatist

RASSCO TRAFFIC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalari si punere in functiune a instalatiilor de semaforizare
- depanarea unor dispozitive electro-mecanice actionate de unitati de comanda cu microprocessor;
- intretinere si service automate de dirijare a circulatiei;

CERINTE

- experienta minim 3 ani in sisteme de actionare si automatizare electrice, si electronice;
- capacitate de analiza si diagnoza;
- configurare pe calculator a unor componente electronice;
- cunostinte solide de electro-mecanica;
- cunoasterea limbii engleze (nivel mediu) constituie avantaj
- disponibilitate de a invata lucruri noi;
- operare MS Office.
- disponibilitate pentru deplasari;
- seriozitate şi responsabilitate la locul de muncă;
- permis auto;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- telefon;
- deplasari in interes de serviciu cu masina firmei

Rassco Traffic este principalul furnizor de pe piaţa românească în domeniul echipamentelor şi serviciilor legate de managementul traficului urban.