Technical Support Representative - bilingv maghiara

EasyCall Comunicatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul consta in realizare de suport pe e-mail, IM si telefon pentru una din cele mai mari companii companii din lume.

CERINTE

cunosterea limbii ungare si a uneia dintre limbile straine urmatoare (doar una dintre ele) la un nivel avansat (scris, vorbit, citit):
- engleza
- franceza
- germana

Sunt de asemenea de dorit aptitudini de comunicare, seriozitate, spirit de echipa si flexibilitate in ceea ce priveste orarul de lucru.

Cunostintele avansate de lucru cu Microsoft Office (Word, Powerpoint, Excel) precum si cunostinte generale de retelistica si troubleshooting PC constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Persoanele alese vor avea un pachet salarial occidental, sansa de a castiga experienta int-o echipa de profesionisti, posibilitate de promovare in cadrul companiei.

EASYCALL COMUNICATII (www.easycall.ro)/ CGS Inc. (www.cgsinc.com) este leader pe piata de call center din Romania.