TECHNICAL SUPPORT FOR SALES

SC R&S Inteligent Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suport tehnic pentru echipa de vanzari si pentru distribuitori
- analizeaza necesitatile de lubrifiere a masinilor, echipamentelor clientilor
- se deplaseaza pentru consilierea clientilor (auto full time, telefon, laptop)
- participa la intocmirea documentatiei tehnice necesare participarii la licitatii publice

CERINTE

- studii tehnice (Facultatea de Mecanica, TCM, tehnologie, chimie, petrol si gaze)
- aptitudini si gandire tehnice
- experienta de lucru in zona de mentenanta sau service echipamente industriale sau constructii sau in domeniul lubrefierii sau in domeniul mecanic, la nivel teoretic si eventual practic constituie un avantaj
- capacitatea de a invata repede si asociativ
- mobilitate de deplasare in Bucuresti si la nevoie si in tara (circa 50% din timpul de lucru)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Telefon mobil de serviciu, auto full time, program sustinut de training intuitiv, asociativ si on the job.

Companie de resurse umane, specializata in recrutare si selectie de personal,