Technical Support Engineer - olandeza

CGS Inc. Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Una dintre cele trei cele mai mari companii de software/integratori de sisteme din lume isi deschide un centru de suport tehnic de excelenta in Romania.

Fiti printre primii care vor face parte din aceasta echipa.

CERINTE

- cunoasterea limbii olandeze (scris, vorbit, citit) la un nivel avansat
- cunostinte tehnice generale in domeniul PC, in special troubleshooting constituie un plus
- aptitudini de comunicare deosebite
- spirit de echipa
- proactivitate
- cunoasterea limbii flamande constituie un plus

Experienta avuta in domeniul contact center/ inginerie de suport, precum si orice alte certificari in domeniul IT pot fi considerate ca avantaje.

BENEFICII OFERITE

Pe langa alte beneficii, oferim certificare internationala alaturi de un pachet salarial foarte bun, la nivel occidental si sanse reale de promovare.

CGS Incorporated este leader pe piata contact center din Romania si una dintre cele mai mari companii de acest gen din lume.
www.cgsinc.com / www.cgsinc.ro