TECHNICAL PROJECT MANAGER - CONSTRUCTII

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica si coordoneaza lucrarile aferente Planului de dezvoltare conform viziunii si targhetului din buget.
- Realizeaza analiza risurilor si desfasoara actiuni specifice pentru prevenirea lor.
- Stabileste obiective, organizeaza munca echipelor si a personalului auxiliar.
- Estimeaza necesitatile, identifica si asigura resursele operationale pentru desfasurarea proiectului.

CERINTE

- Absolvent studii superioare facultatea de constructii (civile,drumuri).
- Experienta cel putin 2 ani pe un post similar constituie un avantaj.
- Limbi straine: Engleza, Germana constitue un avantaj.
- Cunostinte Office/ MS Project /
- Rezistenta la lucru sub stres;
- Abilitati de organizare, planificare si previzionare;
- Abiliati de comunicare, negociere si persuasiune;
- Atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial de exceptie ( salariu fix, prime si bonus pentru profit).
- Masina, telefon.
- Programe de training.