Technical Manager

Occidental Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Trebuie sa conduca departamentul programare al firmei.
- De asemenea propune solutii tehnice software, sa proiecteze aplicatii si module pentru aplicatii.
- Se cauta o persoana dornica de afirmare si implicare intr-un proiect de amploare internationala.

CERINTE

- Lucru in echipa;
- Aptitudini de management (motivarea colectivului, distribuirea sarcinilor);
- Gandire logica, meticuloasa, atent la detalii;
- Capabila sa se adapteze la noi cerinte- baze de date (MySQL);
- PHP, JavaScript precum si alte tehnologii/limbaje web;
- Experienta de lucru cu limbajele de programare de nivel mediu si jos constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-o echipa tanara;
- Un proiect in plina dezvoltare cu multe provocari si posibilitati de afirmare;
- Pachet salarial motivant 700-1000 euro.

Companie internationala ce se ocupa cu organizarea de spectacole in diferite tari, implicata si in proiecte IT