Technical assistant

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Limba engleza – nivel avansat
- Minim 1 an experienta pe un post similar
- Retele LAN/wireless (protocoale: HTTP, FTP, POP3, SMTP, SSH)
- Administrare server Windows si Linux
- Administreaza echipamentele hardware si software din sediul central
- Cunostinte hardware (asamblare, troubleshooting)
- Responsabil de baza de date a proiectelor si administrarea software
- Cunostinte de baza HTML (PHP reprezinta un avantaj)
- Accesul si controlul asupra site-ului companiei si continutul acesteia
- Cunoasterea sistemelor de operare MS Windows
- Microsoft Office
- Autocad (reprezinta un avantaj)

CERINTE

 Limba engleza nivel avansat
 Minim 1 an experienta intr-un post similar
 Retelistica LAN/Wireless (protocoalele HTTP, FTP, POP3, SMTP, SSH)
 Administrare server Windows si Linux
 Cunostinte hardware (asamblare, troubleshooting)
 Cunostinte de baza HTML (PHP reprezinta un avantaj)
 Administrare baze de date
 Cunoasterea sistemelor de operare MS Windows
 Microsoft Office, Autocad (reprezinta un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Conditii excelente de lucru si salariu motivant