Team Manageri pentru toata Tara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

DACĂ ESTE IMPORTANT PENTRU DUMNEAVOSTRĂ

• Să fiți printre pionierii pieței de metale prețioase din România
• Să colaborați cu o firmă de încredere și stabilă din punct de vedere financiar
• Să obțineți un venit la nivel european
• Să beneficiați de bonusuri excepționale și stimulente
• Să beneficiați de traininguri și specializări
• Alegeți succesul și aplicați acum!

CERINTE

CERINTE

• Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă
• Perseverență în muncă și orientare către obiective, rezultate
• Vestimentație prezentabilă de afaceri
• Discreție, onestitate și seriozitate

Puteţi să vă alegeţi drumul propriu în carieră!

Depinde de Dumneavoastră, dacă lucraţi
- în calitate de manager al unei echipe, sau
- în calitate de consultant independent

BENEFICII OFERITE

Ce vă oferim?
- afacerea stabilă a unui grup de firme internaţionale
- un loc sigur de muncă într-unul dintre cele mai dinamice - domenii de afaceri aflat în dezvoltare
- sistem de venit transparent şi previzibil
- venit în funcţie de performanţă
- venit sigur fără riscuri
- bonusuri şi compensaţii cu caracter unic
- posibilitate de avansare profesională
- cursuri de nivel înalt
- un sprijin unic online
Sistem de retribuire foarte motivant
VENITURI LA NIVEL EUROPEAN