Team Manager sau Colaborator pentru companie GIGANT internationala

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie internationala care are un proiect masiv de extindere si selecteaza persoane cu abilitati de formare (training) ce-si doresc un venit suplimentar sau permanent cu program flexibil. Munca lipsita de stres, posibilitate de lucru acasa etc. Un mediu placut si civilizat.
Exista 2 directii de activitate: consultatnta si relatii cu publicul.

Castiguri motivante intre 250-1000$.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Persoana comunicativa, activa, dinamica, cu dorinta de dezvoltare personala.
- Limba engleza constituie un avantaj dar nu este obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Lucrul in echipa, contact direct cu oamenii, crestere in cariera in functie de implicare, training gratuit coordonat de medici de specialitate, participare la congrese internationale de nutritie (wellness).

Persoana de contact: Marandici Adrian.
Rugam seriozitate.
Succes!