Team Manager / Consultant

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- detinerea / dezvoltarea unui portofoliu de clienţi proprii/ai companiei
-incheierea contractelor de vanzare
- indeplinirea bugetului de vânzări
- raportarea completă şi corectă, în termen, a activităţii zilnice şi săptămânale, în conformitate cu procedurile existente;
- participarea la sesiunile de training.

CERINTE

- persoane dornice de dezvoltare profesionala si personala;
- experienţa în domeniul vanzarilor constituie un avantaj;
- abilităţi excelente de comunicare şi negociere;
- atitudine independentă şi pozitivă, orientare puternică către rezultate;
- absolvent liceu; absolvent / in curs al unei instituţii de învăţământ superior(constituie un avantaj).
-persoane inregistrate la CSA cu cod RAF (constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

-parte fixa+ comision in functie de targetul atins
- sistem de comisioane şi bonusuri attractive;
- training pe domeniile vânzări şi leadership sustinute de MBA Training & Marketing;
- posibilitatea de a dezvolta o carieră pe termen lung;
-desfasurarea activitatii intr-un mediu tanar si competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de servicii financiare