Team Manager

INSTITUTIE SPECIALIZATA IN DOMENIUL ECONOMISIRII SI CREDITARII, MEMBRA A CELUI MAI MARE GRUP FINANCIAR DIN ECE-ACTIVE DE CCA 800

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea presupune:
- formarea si conducerea unei echipe (team manager) de vanzari

Caracteristicile produsului:
- Profit bun in faza de economisire - max 19,2%;
- Sustinut financiar de catre stat cu o Prima de pana la 150 de EUR pe an;
- Posibilitatea obtinerii unui credit in lei cu dobanda fixa de 4,5% dupa numai 18 luni;
- Dobanzi reduse si garantate pe toata perioada contractului;
- Creditul poate fi rambursat oricand fara penalitati.

CERINTE

Cerinte/Candidatul ideal:
- Flexibilitate, dinamism, creativitate, persuasiune.
- Persoana responsabila.
- Bune capacitati organizatorice.
- Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client.
- Initiativa.

BENEFICII OFERITE

Oferta/Responsabilitati&beneficii :
- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila, pentru cel mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est.
- Un produs bancar unic.
- Traininguri de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere
- Posibilitati rapide de promovare.
- Comision atractiv din vanzari si sustinere financiara initiala, in functie de rezultate.
- Excursii externe, laptop, videoproiector (NDD), bonusuri de performanta, etc

INSTITUTIE SPECIALIZATA IN DOMENIUL ECONOMISIRII SI CREDITARII, MEMBRA A CELUI MAI MARE GRUP FINANCIAR DIN ECE-ACTIVE DE CCA 800 MLD EURO