Team manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Formeaza si conduce echipa de vanzari in domeniul consultantei financiare-asigurari, credite, banca pentru locuinte

CERINTE

Profilul candidatului ideal:
•Aspect profesional - business
•Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
•Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
•Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
•Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
•Atitudine de vanzator, Orientat spre clienti. Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor
•Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
•Orientat spre construirea unei cariere
•Foarte muncitor, rezistent la stress
•Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Om de echipa
•Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent. Creativ, cu initiative

BENEFICII OFERITE

Sistem de cariera performant,comisioane din vanzarile proprii si ale echipei, bonusuri, training.