TEAM LEADERS / SALES - PROMOTER

SC. BEAUTY PERFUMES 2010. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1) PROMOVAREA si VANZAREA de produse cosmetice in locatii prestabilite.
2) "Proiect Litoral 2013", inseamna desfasurarea activitatii de promovare a unor produse cosmentice nemtesti, nou aparute pe piata din Romania, in marile centre comerciale din CONSTANTA.

CERINTE

Daca esti o persoana:

* sociabila
* flexibila
* activa
* dinamica
* serioasa
* punctuala
* cu putere de convingere
* perseverenta,
ATUNCI TE ASTEPTAM CU DRAG IN ECHIPA NOASTRA!

BENEFICII OFERITE

- conditii avantajoase intr-un mediu de lucru profesional,
- salariu motivant,
- program full-time sau part-time (minim 5 zile saptamana),
- TRAINING DE SPECIALITATE.
- Certificarea muncii ( prin atestat german)
- Cazare in conditii foarte bune ( pentru cei interesati de deplasari)
- Transport (pentru cei interesati de deplasari)

Holdingul Lanwar & Beauty Company International infiintat in 1990 in Germania este reprezentat prin 17 filiale in Europa si acum se extinde in Romania.
Activitatea noastra este orientata in mai multe directii:
- produce toata gama de articole necesare lanturilor hoteliere cu logo-ul firmei lor: Holiday Inn, Ibis, Orbis.
- produce articole cosmetice pentru comertul en gros si en detail pentru lanturi comerciale ca Metro, Carrefour, Real.
-in momentul de fata punem accent pe PROMOVAREA si VANZAREA DIRECTA a gamelor cosmetice de ingrijire, pe baza naturala, in hipermarketuri: Real, Carrefour, Selgros, Auchan, Iulius Group, Praktiker, etc