Team Leader vanzari, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul bancar.

Responsabilitati:
- Coordoneaza si controleaza activitatea echipei alocate;
- Stabileste si urmareste realizarea activitatilor de catre membrii echipei;
- Se deplaseaza impreuna cu membrii echipei la obiectivele (sediu, reprezentanta, resedinta, etc) stabilite/alocate;
- Prezinta impreuna cu membrii echipei oferta privind produsele si serviciile din portofoliu;
- Pregateste rapoarte cu activitate a echipei si le comunica managementului directiei;
- Propune solutii la sesizarile venite din partea membrilor echipei;
- Motiveaza echipa prin incurajarea comunicarii deschise si relaxate, alocarea realista a activitatilor, oferirea de coaching si feedback membrilor echipei si managerului direct.

Perioada contractuala de 12 luni.

Se ofera salariu net + comision din vanzari

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul pe adresa de e-mail i.achim@trenkwalder.ro, specificand postul pentru care aplicati.

CERINTE

- Studii medii/superioare in curs;
- Bune abilitati de operare PC;
- Persoana organizata, flexibila, dinamica;
- Abilitati de vanzari - experienta de minim 3 ani in vanzari directe/ coordonare echipa;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
- Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv format din salariu fix + comision din vanzari, in functie de obiectivul stabilit

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).