Team Leader/Shift Manager

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si supravegherea echipei din subordine
- realizeaza activitati specifice de inchidere/deschidere restaurant
- se implica in indeplinirea volumului de vanzari targetat si propune metode de reducere a costurilor
- realizeaza traingul personalului din subordine in conformitate cu standardele Vapiano
- monitorizeaza permanent calitatea preparatelor si serviciilor oferite

CERINTE

- studii medii/superioare in curs sau finalizate
- experienta anterioara in domeniu similar (restaurante, fast-food-uri sub franciza) minim 2 ani
- experienta min 1 an ca supervisor
- cunostinte medii de limba engleza sau germana
- team player, abilitati de comunicare dezvoltate, implicare

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonusuri in functie de performanta
- training in strainatate (diurna + salariu, transport , cazare , masa )
- o masa zilnica oferita in cadrul restaurantului

“Daca iubesti stilul de viata european cu siguranta vei iubi si Vapiano” este sloganul care defineste cel mai bine restaurantul pe care il vom deschide in Romania.
Vapiano este noul concept European innovator in materie de pizza, paste si salate. Un concept unic cu peste 30 de locatii deschise in intreaga lume si alte 100 de locatii ce urmeaza a fi deschise in Statele Unite, Europa si Orientul Mijlociu.
Daca iti doresti sa faci parte din echipa Vapiano Romania asteptam CV-ul tau pe adresa: veronica.grigorie@hrconsultanta.ro sau daca doresti informatii suplimentare poti suna la 0724.20.25.03 - www.vapianointernational.com