Team Leader/Senior Programtor

WKH-Dezvoltare Organizationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Full time software senior programmer with solid programming and relational databases knowledge and experience.

CERINTE

Mandatory:
Solid programming knowledge
Excellent with Data Structures and Algorithms
Unix background
Experience in working with MySql
Optional/pluses:
Project Management experience
Java programming
PHP and Perl programming

BENEFICII OFERITE

Cele mai bune oportunitati:
vei lucra inconjurat de oameni la fel de ingeniosi si talentati ca tine
vei genera idei pentru produse software originale, experimentale si inedite
vei analiza, selecta si folosi tehnologii potrivite aplicatiilor create
vei proiecta si realiza aplicatii cu o imbinare inedita intre interfete avansate si tehnologii de comunicatie in timp real
vei participa activ la proiectarea si designul resurselor multimedia necesare aplicatiilor
vei putea crea si conduce propria echipa

WKH- Dezvoltare Organizationala face parte din grupul Ascendis - fiind cea mai mare firm¿ de consultan¿¿ româneasc¿ în domeniul Dezvolt¿rii Organiza¿iilor. Cu o experien¿¿ de 5 ani ¿i o echip¿ numeroas¿ de consultan¿i, suntem în m¿sur¿ s¿ abord¿m proiecte complexe de training,recrutare, evalu¿ri de personal, sisteme de conducere a performan¿ei ¿i multe altele. Parteneriatul cu Harrison Assessments a permis companiei WKH- Dezvoltare Organizationala s¿ aduc¿ pe pia¿a româneasc¿ un instrument recunoscut de evaluare, ce combin¿ precizia instrumentelor matematice cu rezultatele studiilor psihologice. Instrumentul de evaluare Harrison Assessments a fost conceput de c¿tre Dan Harrison pe baza unei cercet¿ri care a durat 30 de ani. Acesta a fost conceput astfel încât s¿ combine precizia instrumentelor matematice ¿i statistice cu rezultatele studiilor psihologice despre leg¿tura preferin¿e - performan¿¿. Elementul de noutate al acestui instrument este cuantificarea gradului în care anumite cerin¿e ale unui post sunt dezvoltate la un anumit individ.