Team Leader Recrutare

JobAvantaj

Job expirat

RESPONSABILITATI

Team leader recrutare detine doua arii majore de responsabilitate:
1. Business Developement
- analiza necesitatilor de recrutare potentialelor companii client;
- construirea unei solutii specifice si negocierea contractelor
- urmarirea platilor aferente contractelor;
-client service si fidelizare

2. Supervizare proceselor de recrutare aferente clientilor din portofoliul construit;

CERINTE

Ce cautam:
-sa detina cel putin doi ani experienta in desfasurarea proceselor de recrutare (experienta in consultanta in recrutare reprezinta un atu)
-sa cunoasca procesul de consultanta si sa detina cel putin 1 an experienta in vanzare consultativa;
-sa fie orientat catre rezultate, organizat;
-sa detina abilitati de negociere si time management;

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a dezvolta cariera in recrutare intr-un mediu profesionist si dinamic.
Posibilitatea de dezvoltare ierarhica la nivel de Manager Centru de Recrutare;

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de servicii in management si gestiune resurse umane.