TEAM LEADER - pentru toate orasele mari din Romania

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutarea, formarea si supervizarea activitatii promoterilor;
- coordonarea echipei de promoteri in teren si solutionarea problemelor ivite pe parcurs (promoteri absenti, mobilier deteriorat, epuizarea materialelor promotionale, etc.);
- participarea la training-urile specifice fiecarui proiect in parte;
- organizarea si urmarirea derularii proiectelor;
- centralizarea si intocmirea rapoartelor;
- participarea la pregatirea/livrarea materialelor pentru locatii.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta profesionala pe un post similar munimum 1 an;
- experienta manageriala minimum 1 an;
- abilitati de leadership (abilitati de comunicare, coordonare, planificare si control, prioritizare de sarcini, decizii in timp util, rezolvare de probleme);
- intiativa si comportament proactiv, creativ;
- persoana dinamica, energica;
- atentie concentrata si distributiva, atentie la detalii;
- permis auto categoria B, masina personala si disponibilitate de a folosi masina in interes de serviciu.

BENEFICII OFERITE

- abonament telefon mobil;
- program de lucru flexibil, part-time sau full-time;
- decont benzina;
- mediu de lucru agreabil, intr-un colectiv tanar si dinamic;
- pachet salarial atractiv.

WHITELAND IMPORT-EXPORT este una din cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania cu peste 7 500 clienti.
Suntem unici distribuitori pentru brandurile din portofoliu: Hochland, Meggle, Campina, DonGustosso.

WHITELAND este garantia calitatii produselor distribuite !!