TEAM LEADER (Manager Asigurari de Viata)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

In calitate de TEAM LEADER veti coordona activitatea unei echipe de 5-8 Consilieri de Asigurari de Viata, fiind responsabil de atingerea targetelor si de perfectionarea continua a Consilierilor din echipa dumneavoastra.

CERINTE

Pentru a fi luat in considerare in procesul de selectie pentru pozitia de TEAM LEADER al companiei noastre trebuie sa indepliniti cumulativ urmatoarele cerinte:

-Experienta de management si/sau asigurari de cel putin 1 an;
-Bun organizator, energic, inclinat spre rezultate;
-Abilitati de coordonare si instruire echipa.

BENEFICII OFERITE

Noi, companie de asigurari de top in Centrul si Estul Europei -Sediul Central in Austria- va oferim urmatoarele posibilitati de castig:
-Castig lunar fix de tip finantare, pe tot parcursul carierei (nu doar ptr. o perioada de timp);
-Override;
-Bonusuri trimestriale; Bonusuri anuale; Bonusuri de persistenta;
-Castiguri din vanzari proprii.