TEAM LEADER - Lb. franceza/spaniola

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de suport acordat echipei de contabili juniori si asistenta in cazul unor probleme complexe
- supervizarea performantei echipei
- selectarea membrilor echipei conform cerintelor clientului
- asigura atingerea, eventual depasirea targetului echipei si a standardelor
- asigura calitatea serviciilor oferite
- asigura o buna comunicare intre toate partile implicate in proces
- initiaza si aplica propuneri de imbunatatire a intregului proces

CERINTE

Dorim o persoana energica, proactiva, cu spirit de iniativa si cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare, pentru a conduce o echipa de contabili juniori, ce furnizeaza servicii de contabilitate unor companii din strainatate (contabilitate plati/furnizori, registrul contabil).

- studii finalizate in domeniul financiar/contabil
- experienta de minim 3 ani pe un post asemanator (Team Leader)
- cunostinte avansate de contabilitate si PC
- fluenta in utilizarea limbii franceze sau spaniole

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.
Clientul nostru este o companie multinationala de outsourcing intrata de curand pe piata romaneasca si aflata in plina dezvoltare.
Ei doresc sa isi intregeasca echipa de profesionisiti, pentru a furniza in continuare servicii la un nivel inalt.