TEAM LEADER - IT SOFTWARE

Sistec - SBsol - membru grup RTC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea echipei de dezvoltare customizari pentru client;
- Monitorizarea activitatii membrilor echipei sale;
- Mentinerea relatiei cu clientul.
- Utilizare framework de dezvoltare Cogito 3 pentru realizarea configuratiilor prevazute in specificatia tehnica de implementare

CERINTE

- Studii superioare tehnice finalizate;
- Minim 2 ani experienta in pozitii de Team Leader;
- Cunostinte avansate programare SQL Server;
- Cunoasterea avansata a unui limbaj de programare;
- Constituie avantaj : cunoasterea tehnologiei .NET

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Bonusuri in functie de realizari;
Excelente oportunitati de dezvoltare (training initial si traininguri periodice);
Oportunitatea de a se alatura unui mediu de lucru performant.

Peste 230 de specialisti imbina experienta de business cu cele mai performante aplicatii si servicii IT pentru a oferi clientului sisteme bazate pe solutii consacrate si customizate pentru specificul si nevoile sale.
Serviciile oferite pot fi integrate in pachete complexe de solutii ¿ la cheie ¿, care se implementeaza dupa o analiza atenta a obiectivelor si cerintelor de nivel inalt ale Clientului.
Sistec-SBsol isi propune sa ofere clientilor sai o gama completa de solutii informatice pentru afaceri si servicii la standarde inalte de calitate, asigurate de o echipa competenta si motivata.
In momentul de fata, prin serviciile si solutiile oferite, Sistec-SBsol acopera tot ce inseamna solutii si servicii IT.
Cu sediul in Bucuresti si un centru regional la Cluj, Sistec-SBsol are arie de acoperire nationala, prin filialele din principalele orase ale tarii.
Principalele parteneriate: Microsoft Gold Certified Partner, HP Prefferd Partner, SAP, IBM, abas Software Germania, CAS Software Germania, Infomatix Ungaria, Fujitsu Siemens, Delta, Planet, Molex, Supermicro.
(Pentru mai multe informatii: www.sbsol.ro)