Team Leader - Grawe Romania

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atrage noi clienti, dezvolta si mentine relatii stranse cu clientii actuali ai companiei.
Prezinta clientilor produsele noastre si promoveaza imaginea companiei.
Managerierea propriei echipe in vederea atingerii targetului
Implementeaza strategia de vanzare si urmareste fidelizarea clientilor.
Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata, negociaza conditiile de vanzare catre clienti.
www.grawe.ro

CERINTE

-Studii superioare in curs sau finalizate
-Persoana activa, serioasa,orientata catre client, perseverenta, responsabila
-Abilitati de comunicare excelente
-Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera
-Reuseste de cele mai multe ori ceea ce si-a propus
-Persoana capabila de automotivare, energica
-Experienta in vanzari constiue un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Sistem antrenant de bonusuri si prime.

Alte beneficii:
- cursuri de pregatire,
- atmosfera placuta de lucru.
Cautam si sustinem performanta angajatilor nostri.

Program de lucru flexibil - full time