Team Leader - Flash

SIVECO Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce procesul de ingineria specificatiilor, cel de analiza si proiectare, pregateste instalarea si configurarea aplicatiei la client.
Are in subordine directa o echipa de dezvoltare.
Distribuie dispozitii de lucru si verifica indeplinirea lor din punct de vedere tehnic.
Colaboreaza cu departamentele de calitate si comercial.

CERINTE

Educatie:

Studii superioare in domeniul tehnologiei informatiei.
Calificari obligatorii:

Experienta min. 2 ani in conducerea din punct de vedere tehnic a proiectelor de dezvoltare de aplicatii.
Experienta min. 5 ani ca programator.
Cultura IT solida.
Cunoasterea avansata a limbii Engleze.
Cunostinte solide Flash si Action Script.

Candidatul ideal este:
Serios si responsabil
Ordonat, riguros
Punctual
Capabil sa conduca un colectiv
Pozitiv
Perfectionist
Ambitios

Solutiile propuse de SIVECO Romania se adreseaza intreprinderilor medii si mari din toate sectoarele industriale si comerciale, precum si administratiilor publice si companiilor prestatoare de servicii.
Dezvoltam proiecte de succes impreuna cu numeroase companii internationale, de-a lungul anilor colaborarea noastra evoluand spre un veritabil parteneriat. Astfel de beneficiari sunt HP Germania, Amano Belgia, Grupul Nepenthes din Franta si multi, multi altii.