TAX MANAGER

Audit One SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-revizie pe taxe si impozite
-consultanta fiscala
-stabilirea obligatiilor de plata pe baza balantei si a registrelor contabile
-sustinerea de seminarii

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba un nivel inalt de educatie si sa fie foarte bun cunoscator al fiscalitaii din Romania.
Candidatul trebuie sa dovedeasca usurinta in folosirea calculatorului si in principal a aplicatiilor de tip office.
Candidatul trebuie sa aibe foarte bune abilitati de comunicare si convingere.
Cunoasterea limbii engleze este obligatorie (scris/citit/vorbit) precum si abilitatea de a lucra in echipa si in conditii de stres.
Foarte important!
Candidatul trebuie sa aibe o vechime minima de 5 ani pe taxe.
Candidatul trebuie sa poata furniza referinte.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv
-autoturism
-telefon
-laptop

Audit One este o companie romaneasca avand ca principal obiect de activitate auditul financiar. Societatea mai persteaza servicii de consultanta fiscala si contabila, evidenta contabila si cursuri de pregatire profesionala.